Zakończenie kursu podstawowego

W sobotę 13 kwietnia powiększyło się grono strażaków z naszej jednostki, które mogą brać bezpośredni udział w działaniach ratowniczo – gaśniczych.
Druhna Jolanta Wojtowicz oraz druhowie Michał KontorAdrian Majda oraz Marcin Skoczylas ukończyli kilkutygodniowy kurs w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Rzeszowie i w dniu dzisiejszym pozytywnie zdali egzamin, który upoważnia ich do uczestnictwa w akcjach.
Kolejne dwie osoby z naszej jednostki druhna Klaudia Leniart oraz druh Bartosz Skoczylas rozpoczęli taki sam kurs, który będzie upoważniał ich do udziału w wyjazdach ratowniczych.
Tym którzy ukończyli kurs serdecznie gratulujemy i życzymy tylu powrotów ilu wyjazdów, a tym którzy rozpoczęli szkolenie podstawowe życzymy wytrwałości oraz powodzenia .
Cieszymy się, że mundur strażacki zakłada coraz więcej pań, który często zamieniają w ubiór typu UPS i wyjeżdżają do akcji, aby pomóc ratować dobytek naszych mieszkańców.

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz